Zaproszenie dla rodziców

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu wraz z Urzędem Miasta Opola oraz Komendą Miejską Policji w Opolu zaprasza na otwarte i bezpłatne warsztaty dla rodziców przedszkolaków „PROFILAKTYKA PRZEZ SPORT”, które odbędą się w naszym Przedszkolu w dniu 24.09.2019 (wtorek) o godzinie 16.00.

Warsztaty edukacyjno – profilaktyczne „Profilaktyka przez sport” są skierowane do rodziców przedszkolaków, którzy szukają inspiracji i wiedzy, jak być świadomym i odpowiedzialnym rodzicem dla swoich dzieci.

Więcej informacji można uzyskać u prowadzącego warsztaty Pana Tomasza Bardjana tel 608 065 311 lub w  sekretariacie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu tel. 77/453 67 55  oraz drogą mailową sekretariat@mos.opole.pl

Polecamy i zachęcamy do uczestnictwa każdego rodzica!!!