Ważna informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Kilka sugestii dotyczących zabaw z wykorzystaniem Kart pracy, Ksiegi zabaw i Wyprawki.

• Jedna karta (czyli dwie strony) na jeden dzień w zupełności wystarczy, aby dzieci w kolejnych dniach chętnie do nich sięgały (przypominamy, że w bieżącym tygodniu skupiamy się na temacie „Zwierzęta z wiejskiego podwórka”; w kartach temat zaznaczony na kolorowym marginesie)
  • Księga zabaw to księga, dzięki której dzieci mogą rozwijać umiejętność czytania i wzbogacać (dzięki Państwa pomocy) wiedzę ogólną.
  • Wyprawka – dzieci dowolnie mogą wybierać kartę, którą chcą wykonać. Prosimy też pozwolić im na swobodną twórczość. Nie muszą wykonywać prac ściśle wg instrukcji. Możliwość swobodnej twórczości niewątpliwie uatrakcyjni zabawę.

Niektóre karty z wyprawki są do wykorzystania w powiązaniu z Księgą zabaw,

W razie pytań, wątpliwości, niejasności prosimy o kontakt poprzez mamę Michalinki.

Z pozdrowieniami

p. Lucynka i p. Ela