Ważna informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Pierwszy miesiąc pracy za nami. Myślę, że już wszyscy przystosowaliśmy się do funkcjonowania w nowych warunkach i okres adaptacji minął w miarę spokojnie. W związku ze zmieniającą się aurą, chciałabym wprowadzić pewną zmianę organizacyjną. Od poniedziałku (5 października)  będą Państwo przyprowadzać i odbierać dzieci od frontu przedszkola i w przedsionku przekazywać osobie dyżurującej. Tylko rodzice dzieci najmłodszych z gr. I i II będą wchodzili do szatni, by pomóc dzieciom w rozbieraniu i ubieraniu. Bardzo proszę więc tych rodziców, o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (maseczki dezynfekcja rąk, dystans społeczny),  by po rozebraniu oddawać dzieci osobom dyżurującym, nie wchodzić do sal i ograniczać do minimum drogę przemieszczania się po budynku.

Dziękuję wszystkim rodzicom za zrozumienie sytuacji, współpracę, bo tylko wspólne działania pomogą nam wszystkim  sprawnie funkcjonować w tych czasach.

Anna Leśniowska