Tydzień z Janem Brzechwą

Dzień dobry moje Biedroneczki!

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i jesteście zdrowi, a z Waszych buziek nie schodzi uśmiech. Muszę się przyznać, że już bardzo za Wami tęsknię – za wspólnymi zabawami, zajęciami, śpiewem i za wszystkimi innymi aktywnościami. Myślę, że jak się w końcu spotkamy w przedszkolu, to szybko nadrobimy ten czas, a Wy mi poopowiadacie jak spędziliście te chwile w domu z rodzicami i z zadaniami, które dla Was przygotowałam :).
W tym tygodniu poznacie tajemniczego Pana. Zdradzę tylko, że jest on pisarzem. Na pewno nieraz słyszeliście bajkę pt. „Przygody Pchły Szachrajki” lub wiersze „Kaczka-Dziwaczka”, „Na straganie” i wiele innych. Ciekawi jesteście jak nazywa się ten tajemniczy pisarz bajek? No to do dzieła :).
Drodzy Rodzice, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na maila: biedroneczkipanisary@wp.pl
.  Zachęcam do wysyłania zdjęć Waszych pociech na powyższy mail. Będą umieszczane w galerii w naszej grupie na stronie internetowej przedszkola.

Życzę dużo zdrowia i owocnej pracy!

Pani Sara