Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Przepis na zdrowie”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pod tytułem ,,Przepis na zdrowie”, którego organizatorem było nasze przedszkole, został  rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali w nim swoich sił. Prace, które napłynęły były niezwykle zróżnicowane i w różnorodny sposób  ukazywały sposoby dbania o zdrowie, toteż Jury miało naprawdę trudne zadanie. Miło nam jednak ogłosić, że MAMY ZWYCIĘZCÓW i oto ich lista:

KATEGORIA 3-4 LATKI

Antoni K. Przedszkole Publiczne nr 14

Aurelia O. Przedszkole Publiczne nr 21

Maja U. Przedszkole Publiczne nr 29

Przedszkolakom biorącym udział w naszym konkursie serdecznie gratulujemy- dla wszystkich przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe, po których odbiór można zgłaszać się do naszej placówki od 4 maja 2021 r. ( po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym). Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie, pomysłowość, poświęcony czas i pomoc dzieciom w przygotowaniu ciekawych prac.

Organizatorzy konkursu:

mgr Anna Długosz