Przedstawienie mikołajkowe

Dzień 6 grudnia to  z pewnością jeden z tych dni, na które dzieci co roku czekają z wielką niecierpliwością. Mikołaj to ulubieniec wszystkich dzieci, więc już od rana w przedszkolu panowała atmosfera radosnego oczekiwania na miłego gościa. Zanim jednak św. Mikołaj do nas zawitał dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, którą przygotowały nauczycielki przedszkola. Otóż milusińscy otrzymali zaproszenie do pracowni św. Mikołaja, gdzie pracowite elfy miały mnóstwo pracy przed świętami. Dzieci z przejęciem obejrzały przedstawienie w wykonaniu swoich pań, a na koniec nie żałowały braw. Aż w końcu nadszedł wspaniały moment, w którym dzieci przywitały wspaniałego gościa. Radości nie było końca; zresztą jak zawsze podczas  spotkania ze św. Mikołajem.