Powitanie jesieni

W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. 27 września oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. O 10.00 pełni energii i zapału zebraliśmy się w ogrodzie, gdzie przy sprzyjającej pogodzie, w jesiennym słońcu śpiewem wywołaliśmy jesień. Przybyła do nas z koszem pełnym darów. Przygotowała dla nas również konkurencje sportowe, w których musieliśmy się wykazać siłą, kondycją oraz wytrwałością. Czas szybko mijał, a dzieci dzielnie wykonywały kolejne zadania. Jesień pochwaliła nas za zaangażowanie i zaprosiła na poczęstunek, którym okazał się przysmak jesieni czyli pieczone ziemniaczki.Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę i zapraszamy już za rok.

Jesień koszyk darów niesie