Pasowanie na przedszkolaka

Drodzy Rodzice

Nadszedł czas, gdy nasze kochane “Pszczółki” oficjalnie zostaną przyjęte do grona przedszkolaków. Uroczystość pasowania planujemy zorganizować w dniu 04.12.2020 r. (piątek). Z wiadomych względów uroczystość odbędzie się bez udziału rodziców. Fotorelacja z pasowania zostanie udostępniona na stronie internetowej naszej pszczółkowej grupy. Zwracamy się do  Państwa z prośbą o pomoc w zorganizowaniu uroczystości. Prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były następująco:

-dzieci, które kontynuują edukację przedszkolną i były pasowane w zeszłym roku prosimy o to, aby  miały przygotowane uroczyste ubranie (chłopcy: koszula, ciemne spodnie, dziewczynki: białe bluzeczki i granatowe spódniczki – oczywiście w miarę możliwości)

– dzieci, które w tym roku rozpoczęły przedszkolną przygodę prosimy, aby miały przygotowane na ten dzień czarne rajstopki lub getry i czarną koszulkę – będziemy przebrani za “Pszczółki”

Prosimy również o porozumienie się między sobą w sprawie organizacji skromnego poczęstunku dla dzieci.

Dziękujemy z współpracę i okazaną pomoc

Panie z gr. II “Pszczółki”