Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice !

W związku ze wznowieniem pracy przedszkola od 18 maja chciałabym przekazać Państwu kilka informacji organizacyjnych.

Wszystkie dzieci Rodziców, którzy zgłosili i przesłali oświadczenia do dnia 13 maja zostały przyjęte. Funkcjonować będą 4 grupy po 12 dzieci.

Przedszkole czynne dla dzieci w godz. 7.00 – 16.00. Godziny przyprowadzania dzieci od 7.00 do 8.30, a odbierania od 14.30 do 16.00. Bardzo proszę o przestrzeganie godz. przyprowadzania  – max do 8.30,

ponieważ później żadne dziecko nie zostanie przyjęte. Państwo będą przyprowadzali dziecko do przedsionka, tam osoba dyżurująca zmierzy dziecku temperaturę i odbierze od Państwa dziecko. Rodzice/opiekunowie nie wchodzą na teren przedszkola. O godz. 8.30 przedszkole zostaje zamknięte, a pracownicy dyżurujący udają się do swoich obowiązków i nikt już dziecka nie przyjmie. Jest to związane z zaostrzonym reżimem sanitarnym. Dzieci będą odbierane pojedynczo, proszę więc zabezpieczyć sobie odpowiedni czas, a  w czasie oczekiwania zachować odpowiednie odstępy (1,5 m). Tylko dzieci najmłodsze (z gr I, II) będą leżakować – proszę nie przynosić piżamek. Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych przedmiotów, ani zabawek.

Zwracam się również z prośbą o dostarczenie w miarę możliwości jednorazowych kubeczków  i chusteczek higienicznych dla dzieci.

dyrektor

Anna Leśniowska