Drodzy Rodzice

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Zakończenie jakiegoś etapu skłania nas do refleksji. Był to, szczególnie jego ostatni okres, bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Zamknięcie  w domach, zawieszenie zajęć, niepewność, niepokój skłoniły wszystkich do tego, by szukać swojego sposobu  odnalezienia się w tej trudnej rzeczywistości, która nas  zaskoczyła. Mam świadomość, że praca zdalna, którą przyszło nam realizować,  w przypadku dzieci najmłodszych – to praca rodzica z dzieckiem. To Państwo staliście się nauczycielami, a my ze swojej strony starałyśmy się przesyłać propozycje do wykorzystania w domu. Czy Państwo z tego korzystali? Jak  minął Państwu  ten czas? – zachęcam do podzielenia się z nami swoimi refleksjami (pocztą email: przedszkole@pp21.opole.pl).

24 czerwca udało nam się zorganizować, na miarę istniejących ograniczeń, Uroczystość Pożegnania naszych absolwentów. Choć wyglądała zupełnie inaczej niż  dotychczas, była to bardzo wzruszająca i radosna, wspólnie spędzona chwila. Nie mogliśmy spotkać się z rodzicami, dlatego chciałabym przekazać wszystkim Rodzicom, nie tylko absolwentów, moje ogromne podziękowanie za cały rok współpracy, za wspieranie naszych działań, za zrozumienie i okazywaną pomoc.

Przed nami i Państwem wakacje. Z pewnością również inne . Życzę Państwu i dzieciom, mimo wszystko, wspaniałego czasu odpoczynku, by każdy znalazł możliwość relaksu i nabrania dystansu i sił do dalszych zmagań, dużo słońca, radości i optymizmu a przede wszystkim, zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.

Naszym absolwentom, jeszcze raz, wspaniałego startu i samych sukcesów w szkole. Mam nadzieję, że po wakacjach wszyscy  się spotkamy i wrócimy do normalnej pracy, ale niestety nie od nas to zależy.

dyrektor Anna Leśniowska