Ogłoszenie nr 608939-N-2019

Ogłoszenie o zamówieniu – Dostawy artykułów spożywczych na potrzeby przygotowywania posiłków w Przedszkolu Publicznym nr 21 “Kraina Odkrywców” w Opolu przy ul. Drzymały 28 PP 21-ogłoszenie PP21-SIWZ żywność PP21 – zał nr 1 do SIWZ-SOPZ PP21-zał. nr 2 do SIWZ – Formularz ofertowy PP21-zał.-nr-3-do-SIWZ-Oswiadczenie-Wykonawcy PP21-zał.-nr-4-do-SIWZ-Wzór-umowy Pytania-i-odpowiedzi-25.10.2019.docx Zestawienie-ofert-2.docx Rozstrzygnięcie postępowania przetargowego na dostawę żywności -str-1 str-2 […]

Wrześniowe zabawy

Wrzesień w naszej grupie upłynął nam pod znakiem wspaniałych zabaw, podczas których poznawaliśmy siebie, naszą nową salę, ustalaliśmy wspólne zasady obowiązujące nas wszystkich. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne, a także braliśmy udział w zabawach ruchowych.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto – Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zostały zorganizowane różnego rodzaju gry i zabawy. Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy samych radosnych i słonecznych dni! By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia, a spędzony tutaj czas był dla Was magiczny, przepełniony zabawą, nauką i radością!

Spacer na skrzyżowanie

Grupa “Motylki” wybrała się na spacer na skrzyżowanie. Dzieci zapoznawały się m.in. z zasadami bezpiecznego poruszania się po ulicy. Obserwowaliśmy ruch uliczny, nazywaliśmy poruszające się po drogach pojazdy, a przede wszystkim uczyliśmy się zasad obowiązujących na skrzyżowaniu bez sygnalizacji świetlnej jak i tych wyposażonych w sygnalizację świetlną.