Drodzy Rodzice Naszych Kochanych Sówek !

Rok (przed)szkolny dobiegł końca, podobnie jak przedszkolna przygoda naszych dzieci. Choć tegoroczne zakończenie z wiadomych przyczyn było ,,podwójnie” wyjątkowe wierzymy, że wspomnienia wspólnych zabaw          i odkryć zostaną w sercach naszych  już-prawie-szkolniaków na zawsze.

Korzystając z okazji chciałybyśmy pożegnać się również z Państwem. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem w opiece nad Waszymi najcenniejszymi skarbami, za wszystkie rozmowy, konsultacje i za miłe słowa, które tak dodają energii do pracy. Dziękujemy Państwu za pamięć.

Jedna przygoda się kończy, aby zaczęła następna. Wierzymy,    że dzieci świetnie sobie poradzą w szkole, a co najważniejsze w życiu. Państwu zaś życzymy zdrowia, cierpliwości i wiele sił, by dmuchać  w skrzydła Waszych małych odkrywców.

Pani Małgosia, Pani Ewa i Pani  Edytka